Askeri Alımlar 25 Şubat 2017, 10:12

10 Bin PÖH Alımı Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

Reklam Alanı

Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Mülakat Giriş Sınavlarına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Sınav Yerleri ile Tarihleri Açıklandı.

Polis Akademisi Başkanlığı resmi web sitesinde yaptığı açıklamada 19. Dönem POMEM Özel Harekat mülakat giriş sınavına katılmaya hak kazananan adayların sınav tarihleri ve yerleri açıklandı duyurunu yapmıştır.

Adaylar sınava gelirken yanlarında “Sınav Giriş Belgesi” ve “Nüfus Cüzdanının”  aslını yanlarında getireceklerdir.  Sınava gelen adaylar girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

Mülekat sınavını nerede ve hangi tarihte alacaklarını T.C Kimlik numaraları ve E-Devlet kapısı şifreleriyle www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yaparak öğreneceklerdir. Ayrıca adaylara posta yolu veya başka iletişim yolları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Yazar Bilgileri

admin info@memurbilgi.com
Memurlar Hakkında En Güncel İş İlanları ve Haberleri.

Yorum Yap